Mobil

iPhone 8 tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı!

Apple, iPhone 8'i tanıtacağı tarihi resmi olarak açıkladı. iPhone 8 etkinliğinde tanıtılacak olan diğer Apple ürünleri haberimizde.


Apple'ın uzun bir süredir iPhone 8'i 12 Eylül'de tanıtacağı söyleniyordu. Bu söylentilere son noktayı Apple bugün koydu. Apple, basına göndermiş olduğu davetiyede yeni iPhone'u ne zaman tanıtacağını resmi olarak açıkladı. Açıklamaya göre; iPhone 8 söylendiği gibi 12 Eylül tarihinde Steve Jobs Theater'da tanıtılacak.

iPhone 8'in yanında; iPhone 7s, iPhone 7s Plus, 4K ve HDR destekli Apple TV ve Apple Watch Series 3 tanıtılacak. Düşük bir ihtimal de olsa; iOS 11 ile ARKit'in gelmesinden dolayı Apple'ın AR destekli bir kask tanıtacağını da düşünüyoruz.

iPhone 8, beklendiği gibi iPhone 8 olarak değil, iPhone veya iPhone Edition olarak isimlendirilebilir. Çerçevesiz ekran tasarımı ile gelecek olan iPhone, 2K çözünürlüğünde ekrana, biyometrik yüz tanıma sistemine, 3 GB veya 4 GB RAM'e, Apple A11 yonga setine, dual arka ve ön kameraya sahip olabilir.

1504196074_iphone-8-tanitim-tarihi.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.