Mobil

iPhone 9 renk seçenekleri ortaya çıktı

Kısa süre sonra tanıtılacak uygun fiyatlı iPhone 9 modelin farklı renklerde olacağı ortaya çıktı.

iPhone 9 renk seçenekleri ortaya çıktı

Apple'ın 12 Eylül'de tanıtacağı yeni iPhone modellerinden uygun fiyatlı olması beklenen iPhone sürümünün farklı renkleri internete düştü. iPhone XS ve iPhone XS Plus dışında bir de 6.1 inçlik uygun fiyatlı iPhone modelinin tanıtılması bekleniyor. iPhone 9 olması beklenen bu modelin 3 farklı seçeneği olacağı iddia edildi.

iPhone 9 renk seçenekleri ortaya çıktı - Resim : 1

iPhone 9 modelinin renk seçenekleri ortaya çıktı

Twitter'da bu tarz sızıntıları ile bilinen Ben Geskin tarafından yapılan paylaşıma göre uygun fiyatlı iPhone modelinin 3 farklı rengi olacak. Paylaşılan fotoğraflarda açıkça görüldüğü gibi altın, mavi ve kırmızı renk seçenekleri olacak. Yapılan paylaşımlarda telefonların prototip olduğu belirtiliyor. Sıradışı renklere sahip olacağı görülen iPhone 9 modelinin bu renklere ek olarak farklı seçeneklerin de bulunacağı iddalar arasında yer alıyor.

iPhone 9 renk seçenekleri ortaya çıktı - Resim : 2

Fotoğrafların gerçekliği tartışılır olsa da bu tarz bir adım Apple açısından mantıklı görünüyor. Öte yandan kırmızı rengi standart olarak çıkarmayan Apple, Red adını verdiği özel seride bu rengi kullanıyor ve sosyal sorumluluk kampanyası kapsamında üretti bir renk kırmızı.

iPhone 9 ucuz model olacak

Apple'ın duyuracağı üç telefon modeli içinde en uygun fiyatlı olması beklenen 6.1 inçlik iPhone 9 modelinin renk seçeneklerinin çeşitli olması bekleniyor. Ayrıca yeni telefonda OLED ekran yerine LCD ekran kullanılacak. Bunlara ek olarak telefonda 3D Touch ve dual kamera bulunmayacak. Apple birçok özelliği bulunmayacak yeni modeli farklı renk seçenekleri ile pazarlayarak elini güçlendirmeye çalışıyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.