Mobil

iPhone almayıp pişman olanlara...

Android telefonunuzu iPhone yapın

iPhone almayıp pişman olanlara...

Android ve Apple rekabeti uzun süredir devam eden ve medyayı meşgul eden gelişmelerden biri. Neredeyse her gün yeni bir telefon haberi alıyoruz. iPhone 6. yılına girerken, sayısını bilmediğimiz kadar da Android telefon bulunuyor.

Android Apple mücadelesi kullanıcılar arasında da büyük bir çekişmeyle sürüyor. Kullanıcılar bu durumu epey benimsemiş durumda ve Android ya da iPhone'lara bağlılıkları şaşırtıcı boyutlara ulaştı. Bunun yanı sıra iPhone ve son model Android cihazlar arasındaki kararsızlık da telefon alacak kullanıcılar için zor bir durum. iPhone'ların orta derece Android telefonlarla fiyat karşılaştırmasında da ağır bastığını düşünürsek iyi bir çözüm sunuyoruz.

1357138824_iphone-5-tema-android-168x300.jpg

Bahsettiğimiz uygulama sayesinde hem Android alıp pişman olan kullanıcılar hem de iPhone'lara fazla para vermek istemeyen kullanıcılar telefonlarını iPhone gibi kullanabilecek. Uygulama telefonunuzu %80 oranda sekronizasyonlu iPhone'a dönüştürüyor.

1357138901_unnamed.jpg

5 adet tema bulunan uygulama widget ve ikonlar bakımından da size iPhone kullanıyor hissi vermek için elinden geleni yapıyor.

Uygulamayı Google Play Store'dan indirmek için tıklayın!

Yorumlar
wp8 mi ölü sen hangi gezegendensin.biz dünyalıyız.
Cevapla
ya siz hala neyin kafasını yaşıyonuz 3-4 yıla android diye bişey kalmıcak windiows phone coşturuyo sizin haberiniz yokmu
Cevapla
Baran
Ali gayet güzel söylemiş, rekabet olsun ki bizde kaliteyi ucuza alalım
Cevapla
can
şu windows phone coşturuyo diyen hangi mantıklı arkadaş ya :D öldü o öldü dua edeni yok
Cevapla
erhan
Ezik olmayin gidip iphone alin :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.