Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) tarafından ATO Congresium'da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye’ye yönelik açık bir ekonomik saldırı var. Bodoslama şekilde üzerimize geliyorlar. Yapabileceğimiz iki şey var. Bunlardan biri ekonomik, diğeri siyasi tavırdır" dedi.

Onların iPhonu varsa öbür tarafta Samsung var, Venüs var Vestel var. Ne yaptığımızı anlasınlar. Biz kendimize yeteceğiz diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, kullanıcıları farklı markalara yönelmeleri konusunda uyardı. Bizlerde sizler için iPhone alternatifi telefonları bir araya getirdik. İşte o telefonlar!

Samsung S9 - Sonsuz ekran, güçlü işlemci, depolama artırma özelliği, AR Emoji (kullanıcının kendi emojisini oluşturma imkanı) gibi özellikleri bulunan Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerinde saniyede 960 kare ağır çekim video özelliği de bulunuyor.

Samsung S9 - S9'lar Türkiye'de 12 ay taksitle satın alınabileceği gibi 'eskiyi getir, yeniyi götür' kampanyası ile de sahip olunabilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.