iPhone’a benzetme konusunda en çok yaklaşan model E-boda markasının T300 modeli. 32 MB RAM, 2.8 inç ekran ve 0.3 MP kamera gibi özelliklere sahip olan cihazın “Rose-Altın” renge benzetilmeye çalışılması dikkatlerden kaçmıyor. Uzak durmanız gereken ilk cihaz bu. Şimdi ikinciye geçelim.

Aynı markanın eski modeli T200 karşınızda. Arka yüzeyi ile iPhone’a benzetilmeye çalışılan cihaz, ufak bile olsa iPhone 5s’i andırıyor diyebiliriz. Telefonda benzer şekilde 32 GB RAM ve 0.3 MP kamera gibi vasat özellikler söz konusu. SAR değeri ile can sıkacağı kesin.

iPhone nano: İsmiyle özdeş olan iPhone nano tam anlamıyla bir iPhone 4/4s benzeri. Ancak boyut itibariyle oldukça ufak. Bu pek güncel bir model sayılmaz fakat en dikkat çeken Çin malı iPhone taklitlerinden bir tanesi. Bu cihazlardan uzak durulmasının en önemli sebebi yaydıkları radyasyon seviyesi.

Listemizi ilginç bir taklit ile sonlandırıyoruz. Telefonun ismi “The iPhnoe”. Yanlış yazdığımızı düşünebilirsiniz ancak durum öyle değil. Direkt olarak “iPhone” denemeyeceği için böyle bir isimlendirme tercih edilmiş. Görünüm iPhone 4/4s’i andırıyor. Ön yüzeyde dikine yerleştirilmiş tuşlar ise oldukça ilginç.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.