iPhone evrimi: iPhone'un 7 yıllık gelişimine göz atın

iPhone evrimi: iPhone'un 7 yıllık gelişimine göz atın haberine ait Mobil fotoğraf galerisini ve teknoloji gündemini fotoğraflarla takip edin.
145
iPhone evrimi: iPhone'un 7 yıllık gelişimine göz atın - Page 1
245
iPhone evrimi: iPhone'un 7 yıllık gelişimine göz atın - Page 2
345
iPhone evrimi: iPhone'un 7 yıllık gelişimine göz atın - Page 3

Apple iPhone 3G
Apple yaklaşık bir yıl sonra iPhone 3G’yi duyurdu. iPhone 2G’deki metal kasa yerine bu defa plastik malzeme tercih edildi. Tasarım tarafında ufak çaplı değişiklikler yapılsa da, asıl gelişim telefonun yazılım tarafında sağlandı. Adından da anlaşıldığı gibi yeni iPhone 3G desteği sundu. iPhone 3G’nin selefi ise EDGE bağlantısıyla sınırlıydı. Telefona GPS ilave edildi. Kullanıcılar yeni iPhone’da üçüncü parti uygulamalar indirmeye başladı. Yine push bildirimler Exchange desteği kurumsal kullanıcıların ihtiyaçlarını büyük oranda karşıladı. Apple, iPhone 3G’de donanımı bir önceki modelle aynı seviyede tuttu. 3.5-inç büyüklüğünde 320 x 480 piksel çözünürlüklü ekran, 412 MHz’de çalışan tek çekirdekli işlemci, 128MB RAM, 8/16GB depolama, 2MP arka kamera ve App Store desteği telefonun öne çıkan özellikleri oldu.

445
iPhone evrimi: iPhone'un 7 yıllık gelişimine göz atın - Page 4
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.