iPhone fotoğrafçılığı için aksesuarlar - Page 1

Olloclip mobil fotoğrafçılığı farklı boyutlara taşıyan önemli firmalardan biri. Çok sayıda farklı kamera aksesuarı bulunan üreticinin en güncel ürünü Olloclip 4-in 1 Lens sistemi. Bu sistem ile bir adet Olloclip lensini kullanırken, ikinci bir lensi de aynı aksesuar üzerinde muhafaza edebiliyorsunuz. 180 derecelik görüş açısı sunan lenslerden tutun, 10X-15X yakınlaştırma sağlayabilen lenslere kadar çok sayıda alternatifiniz var. Yaklaşık 80 dolara bu ürünü bulabiliyorsunuz.

iPhone fotoğrafçılığı için aksesuarlar - Page 2

Harici iPhone kamera lensleri konusunda bir diğer iddialı ürün Moment lensi. Geniş açı sunan bu lens 10X yakınlaştırma ve 2X tele foto özellikleri sunuyor. Makro çekimleri de destekleyen bu lens biraz büyük ancak profesyonel kareler yakalamanızı sağlıyor. Ürünün fiyatı 99 dolar.

iPhone fotoğrafçılığı için aksesuarlar - Page 3

DxO One işi bir adım daha öteye götürmek isteyenler için karşınızda. Bu ürüne basit bir kamera aksesuarı demek doğru olmayacaktır çünkü DxO One başlı başına bir kamera. İçerisinde 20.2 MP çözünürlüğünde CMOS sensörlü bir kamera bulunuyor. f/1.8 ile f/11 arasında değişen diyafram açıklığı ile sadece gün ışığında değil geceleri de iddiaları fotoğraflar çekebilirsiniz. ISO 51.200 seviyesine kadar çıkabilen bu kamera 550-600 dolar arasında satılıyor.

iPhone fotoğrafçılığı için aksesuarlar - Page 4

Camkix Universal 3 in 1 listemizin son sırasında ve en uygun fiyatlı alternatif. Giriş seviyesinde çözümler sunan ürün sadece iPhone değil çoğu akıllı telefonla uyumlu. 18 dolarlık ürün bir mandal aparatı ile lensleri kameranın üzerinde tutuyor. Makro, geniş açı ve balık gözü lensleri ile gelen ürün, iPhone fotoğrafçılığı konusundaki ilk adımınız olabilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.