Mobil

iPhone için en iyi kamera uygulamaları

iPhone için en iyi kamera uygulamaları ile karşınızdayız. Bu uygulamalar sayesinde iPhone ile kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. İşte en iyi kamera uygulamaları!

iPhone için en iyi kamera uygulamaları

iPhone için en iyi kamera uygulamaları içeriğimiz ile karşınızdayız. Sizler için seçmiş olduğumuz en iyi kamera uygulamaları sayesinde iPhone'da profesyonel fotoğraf çekebilirsiniz. Bildiğiniz gibi iPhone'un kamera uygulamasında profesyonel ayarlar yer almıyor. iPhone için en iyi kamera uygulamaları sayesinde dilediğiniz gibi ayar yapabilir ve iPhone kamerasının sınırlarını zorlayabilirsiniz.

iPhone için en iyi kamera uygulamaları

ProCam 4

iPhone için en iyi kamera uygulamalarının başında yer alan ProCam 4'te, ISO değerini, pozlama süresini ve diyaframı manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Uygulamada yer alan gece modu sayesinde ise gece çekimlerinde kumlama yapmadan profesyonel fotoğraflar çekebilirsiniz. ProCam 4 ile çektiğiniz fotoğrafları RAW formatında da kaydedebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için tıklayın

1478609139_screen696x696.jpeg

ProCamera

HDR desteği ve uzun pozlama özellikleri ile ön plana çıkan ProCamera uygulaması ile hem profesyonel kalite fotoğraf çekebilir hem de uygulamanın bünyesinde yer alan çeşitli filtreler ile fotoğraflarınıza renk katabilirsiniz. Fotoğraf modunun yanında başarılı bir video modunu da barındıran ProCamera, DSLR kameraların sunduğu ince ayarları da sunuyor.

Uygulamayı indirmek için tıklayın

1478609303_screen696x696.jpeg

Manual

İsminden de anlaşılacağı gibi fotoğraf çekiminde manuel olarak ayarları değiştirebileceğiniz Manual uygulaması, sade ve kullanışlı arayüzü ile dikkat çekiyor. Manual uygulaması ile ISO değerini, beyaz dengesini, odak mesafesini, pozlama telafisini ve perde hızını manuel ayarlayabilir ve RAW formatında fotoğra çekebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için tıklayın

1478609476_screen696x696-2.jpeg

MuseCam

Diğer kamera uygulamalarının barındırdığı tüm özelliklere sahip olmanın yanında profesyonel fotoğraf düzenleme araçlarına sahip olan MuseCam'i, ücretsiz bir alternatif arıyorsanız mutlaka denemelisiniz.

Uygulamayı indirmek için tıklayın

1478609724_screen696x696-3.jpeg

Camera+

Oldukça başarılı olan Camera+ uygulaması 10 milyonun üzerinde satan kamera uygulamalası olarak dikkat çekiyor. Bünyesinde barındırdığı fotorağ çekme ve düzenleme araçları ile fotoğraf çekmeyi bir zevk haline getiren Camera+, otomatik ayarlama modu ile fotoğraflardaki kusurları yok ediyor.

Uygulamayı indirmek için tıklayın

1478610044_screen696x696-4.jpeg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.