Mobil

iPhone kullanıcıları zombi mi?

Nokia yeni yayınladığı Lumia 925 reklamında iPhone kullanıcılarını zombi gibi gösterdi.


2013 yılı akıllı telefon pazarında oldukça yoğun bir yıl oldu. Telefon üreticileri birbirinden kaliteli üst segment modellerin yanısıra orta segment içinde kullanıcılara bol bol akıllı telefon seçeneği sundu. Tabii bu durum telefon üreticileri arasında rekabetin kızışmasına da neden oldu.

Akıllı telefon üreticileri düzenledikleri reklam kampanyalarında birbirlerini kötülemeye başladılar. Reklam filmlerine baktığımız zaman genelde kötü tarafta hep bir iPhone görüyoruz. Bu da gösteriyor ki çoğu üreticiler Apple’ın iPhone’unu genelde rakip olarak görüyor. Bu tür bir reklam şimdi de Nokia dan geldi.

1371875477_nokia-zombi-1.jpg

Nokia, yayınladığı reklam filminde düşük ışıkta çekim konusunda Nokia Lumia 925 ve iPhone’u kıyaslamış. Oldukça ilginç reklamda iPhone kullanıcıları düşük ışıkta flaşlı fotoğraf çektikleri zaman zombi gibi dolaşmaya başlıyorlar. Peki siz ne düşünüyorsunuz gerçekten öyle mi?

Aşağıda bu reklam filmini izleyebilirsiniz.

Yorumlar
nzm
apple en azından reklamlarında slr makina kullanmıyor:) komik olan nokia bitik firma
Cevapla
Misafir
Süper komedi olmuşşşş :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.