Mobil

iPhone kullanıcılarının yüzde 99'u memnun

Apple'a göre iPhone kullanıcılarının yüzde 99'u telefonunu seviyor.


Apple bugün, diğerlerine göre farklı bir cep telefonu olduğunu vurgulamak için iki promo video yayınladı. Her iki video da 30 saniye sürüyor ve aynı slogan ile sona eriyor.

İlk yeni kısa klip, Loved başlıklı ve basitçe iPhone kullanan kişilerin yüzde 99’unun iPhone’unu sevdiğini söylüyor. Ancak daha önce düzenlenen Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus hakkında düzenlenen anketler pek te öyle olmadığını söylüyordu. Daha önce yapılan tüketici memnuniyeti anketinde iPhone 6 Galaxy Note 4 ve Note 3’ün gerisinde kalmıştı. Ama tabii ki bu durum iPhone 6 sahibi olanların yüzde 99’unun telefonuna aşık olmadığını göstermez.

İkinci yeni video ise donanım ve yazılım üzerine oldu. Apple’a göre telefon tasarımı yapılırken, tüm parçaları ile birlikte çalışıldı. Yukarıda bahsettiğimiz slogana gelince, "If it's not an iPhone... it's not an iPhone." (Eğer bir iPhone değilse… bu bir iPhone değil) sloganı her iki video sonuna eklenmiş.

Aşağıda yayınlanan videoları izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.