McTube
İlk uygulamamız McTube. McTube uygulaması aslında bir YouTube istemcisi. Yani YouTube’a farklı bir arayüzle bağlanmanızı sağlıyor. Avantajı ise, YouTube üzerinden açtığınız videoları arkaplanda oynatmanızı sağlıyor. Normalde bu özellik YouTube’ın resmi uygulamasında bulunmuyor.

Phone Drive
İkinci sırada Phone Drive isimli uygulama var. Phone Drive, iOS cihazlar için bir dosya yöneticisi. Ayrıca Phone Drive uygulaması sayesinde telefonunuzu bilgisayara bağlamadan Wi-Fi üzerinden telefonunuza dosya gönderebiliyorsunuz. Uygulama, sıkıştırılmış dosya formatlarını da destekliyor.

Flic
Flic bir fotoğraf galerisi uygulaması. Ancak bazı faydalı özellikleri var. Bunlardan ilki galerinizdeki fotoğrafları kolayca silmenizi sağlaması. Tek bir kaydırma hareketi ile fotoğraflarınızı silebiliyorsunuz. İkinci faydası ise, bu sayede telefonunuzda yer açması.

Balanced
Balanced isimli uygulama, not alma uygulamalarına benziyor ancak biraz daha farklı. Günlük yapmanız gereken aktiviteleri oyunlaştırıyor. Bu sayede planladığınız işleri yapmak çok daha eğlenceli hale geliyor. Uygulama sizi motive ediyor ve tamamen ücretsiz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.