Mobil

iPhone panorama çekimi için en iyi uygulamalar!

Sizin için seçtiğimiz iOS uygulamaları!

iPhone panorama çekimi için en iyi uygulamalar!

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte cep telefonlarımız farklı bir anlam kazandı. Eskiden sadece "Alo" demeye yarayan bu cihazlar artık birçok cihazın da yerini almış durumda. Fotoğraf makinesi de bu cihazlardan biri. Artık cep telefonlarımız ile harika kareler elde edebiliyoruz. Elde ettiğimiz kareleri düzenleyebiliyor, paylaşabiliyoruz.

Ancak panoromik çekim yapmak isterseniz - iPhone 5 sahibi değilseniz veya Apple'ın yeni işletim sistemini kullanmıyorsanız -  bunun için uygulamaya ihtiyacınız var demektir. Piyasada bunun için ücretli/ücretsiz birçok uygulama var. İşte sizin için seçtiklerimiz:

1. Photosynth

Bu uygulama çektiğiniz ilk fotoğraftan sonra sağ, sol, yukarı veya aşağı doğru hareketleriniz için otomotik çekim yapar. Ardından birkaç saniyede panoramanızı hazırlar. Bu uygulama tamamen ücretsizdir.

1349814110_photosynthiphone.jpg
Bu uygulamayı indirmek için tıklayın!

2. 360 Panorama

360 Panorama'nın çalışma şekli Photosynth ile aynıdır. Ancak çekim yaparken resimleri sabit tutar. Bu uygulama ile galeri oluşturabilir, diğer insanların panoramalarını görebilirsiniz. Bu uygulamanın ücreti $ 0.99 dır.


Bu uygulamayı indirmek için tıklayın!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.