Mobil

iPhone pil değişimi için son günler!

Apple'ın seçilmiş iPhone modelleri için sunduğu indirimli pil değişim programı için sınırlı günler kaldı.

iPhone pil değişimi için son günler!

Teknoloji firması Apple'ın bu yılın başında duyurduğu indirimli pil değişim programında sona geliniyor. iPhone SE ve iPhone 6’dan iPhone X’a kadar olan modeller için indirimli iPhone pil değişim programı için son günler yaklaşıyor. Yılsonuna kadar geçerli olacak indirim programının bitmesiyle beraber pil değişim ücretleri artacak.

iPhone pil değişimi için son günler!

Programın sona ermesiyle beraber yılbaşından sonra değişim ücretleri iki kattan fazla artıyor. iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X için şu anda 199 TL olan ücret 319 TL’ye yükselecek. iPhone X’in pil değişim ücreti ise 449 TL olacak.

Pil değişim programının detayları Apple internet sitesinden takip edebilirsiniz.

Pil değişimi özür dilemek için kullanıma sunulmuştu


2017 yılında Apple'ın eski iPhone modellerini bilerek yavaşlattığı ortaya çıkmıştı. Bu yüzden kullanıcılardan özür dileyen Apple, bazı modeller için pil değişim programı başlatmıştı. Yukarıda ismi geçen telefonlardan birine sahipseniz siz de indirimli pil değişimi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Mehmet
Kaç aydan beri elimdeki iPhone 7’nin bataryasını değiştirtemiyorum! Apple onaylı servisler elimizde batarya yok diyorlar! Apple store da ise randevu bulunamıyor! (Almanya’da yaşıyorum) apple’nin canı cehenneme.. Huawei bakıyorum artık kendime.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.