Uygulama sayısını uygulama kalitesiyle eşleştirmek her zaman doğru bir davranış olmayabilir, ancak artık Apple'ın geliştiricilerin mutlak ilk tercihi olmadığı bir gerçek. Bir başka gerçek ise Android'in Apple kullanıcılarını kıskandıracak kadar iyi, Android'e özel uygulamalarla geliyor olması.

AirDroid (ücretsiz)

AirDroid, telefonunuzun içeriğine PC'niz üzerinden, web tarayıcınızı kullanarak ulaşmanıza izin veriyor. Dosyaları kopyalayıp yapıştırmak, mesajlara cevap vermek ve çok daha fazlası AirDroid'le mümkün. Cebiniz root'luysa, onun ekranını PC'nizde görmeniz bile mümkün.

DashClock Widget (ücretsiz)

DashClock Widget, uyarıları kilit ekranınızda göze hoş görünür biçimde sunuyor; aynı zamanda oldukça işlevsel. Popüler uygulamaların çoğunu destekleyen DashClock Widget, kilidi açmadan uyarılarla etkileşim kurmanızı sağlıyor.

Google Keep (ücretsiz)

Liste tutma uygulamaları neredeyse her yerdeler, ancak Keep pratikliğiyle öne çıkıyor. Konuşarak not ekleme, zamana ve konuma göre hatırlatmalar, notları daha kolay tanıyabilmek için onları renklendirebilme, Keep'in sunduğu işlevler arasında.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.