Mobil

iPhone SE 2 ne zaman tanıtılacak?

Apple'ın en ucuz ve en küçük iPhone modeli iPhone SE 2 ne zaman tanıtılacak?

iPhone SE 2 ne zaman tanıtılacak?

Apple, 2016 yılında, mevcut iPhone modellerinin fiyatını yüksek, ekranını büyük bulan kullanıcılar için iPhone SE'yi piyasaya sundu. iPhone 5’in tasarımını andıran cihaz, 4 inçlik ekran ve uygun fiyat etiketi ile geldi.

Ancak telefon, bazılarının düşündüğü gibi geçtiğimiz sene yenilenmedi. Eğer söylentiler gerçek çıkarsa, yenilemenin bu yıl gerçekleşebileceği düşünülüyor. Bu söylentiler ayrıca DigiTimes tarafından hazırlanan ve iPhone SE 2'nin Mayıs veya Haziran 2018'de resmen piyasaya sürülebileceğini iddia eden bir rapor tarafından da doğrulandı.

Özellikler açısından neler göreceğimiz çok açık değil ancak, kablosuz şarj özelliği ile geleceği iddia ediliyor. 2017'nin iPhone'larının tümünün bu teknolojiyi içerdiği göz önüne alındığında, Apple'ın aynı teknolojiyi iPhone SE 2'ye getirebileceğini düşünüyoruz. Diğer söylentilere göre, iPhone 7 ve 7 Plus'da bulunan A10 Fusion yonga seti, 2GB RAM, 1,700mAh daha büyük pil ve 32GB ve 128GB depolama seçenekleri telefonda yer alacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.