Mobil

iPhone SE 3 2022'nin başlarında gelecek!

Söylentilere göre, bir sonraki iPhone SE 3 üretime girmeye yakın ve lansmanının gelecek yılın ilk aylarında yapılması bekleniyor. İşte Apple’ın beklenen cihazı!

iPhone SE 3 2022'nin başlarında gelecek!

Piyasaya sürüldüğünde yaptığı 24 milyon adet satış ile iPhone SE 2020 modelinden sonra Apple, iPhone SE nesline devam etme ve daha fazla müşteri çekme fırsatını kaçırmak istemiyor. Bu nedenle, firma ivedilikle yeni modeli hazırlamak için çalışmalara başladı. 

iPhone SE 3 (veya iPhone SE 2022) söylentilere göre, bir sonraki cep telefonunun üretimi yakında başlayacak ve lansmanı 2022'nin ilk aylarında gelecek. Gelen bir rapora göre, ana tedarik zincirinden bir kaynak Apple'ın iPhone SE 3'ün deneme üretimine başlamak üzere olduğunu doğruladı.

Apple iPhone SE 3 2022!

Yeni iPhone SE 3 hakkında sahip olduğumuz en son bilgiler, cihazın harici bir X60M 5G bant çipi, daha yeni iPhone teknolojisi ve yeni iOS özellikleriyle daha güçlü ve işlevsel hale getiren bileşen güncellemeleriyle beraber geleceği yönünde. Ayrıca, bir sonraki cep telefonu, üst düzey iPhone 13'te kullanılan Apple A15 Bionic işlemciyi kullanacak. Temel depolama alanı 64 GB, iPhone 13'ün taşıdığı temel 128 GB'ın yarısı olacak.

İPhone SE'nin bu üçüncü sürümünün ekranının 4.7 inç ölçülerinde olması bekleniyor, ancak daha ince çerçevelere sahip olup olmayacağı henüz doğrulanmadı. Ayrıca telefonun ön ve arkasında geliştirilmiş kameralar yer alacak. Öte yandan, ana düğmede Touch ID'ye sahip olup olmayacağı veya tasarımın önceki telefonlarda aynı olup olmayacağı kesin olarak bilinmiyor.

Bir sonraki iPhone SE 3'ün aynı taban fiyata sahip olması bekleniyor 555 Dolar

Yorumlar
Hasan
12 pro kullandım memnun kalmadım mecburiyetten Se2 aldım. Se 3 bekliyorum sadece orta tuş olduğu için. face ID tam bir sorun 2 kişi tanıtmak yetersiz. Ayrıca menüler arasında gezinti ve çıkış orta tuş ile kesinlikle çok pratik kullanım daha kolay eminim bir çok kişi küçük ekran kasa ve orta tuş için tercih edicek
Cevapla
valeu
Orta tuş+ küçük ekran için ekleyenlerden biri benim(2yıldır). bakalım nelerle karşılaşacağız.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.