iPhone V görenleri kendisine hayran bıraktı!

Teknoloji dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Apple’ın katlanabilir akıllı telefon sektörüne giriş yapıp yapmayacağı merak edilirken, ortaya çıkan son görseller Apple hayranlarını bir hayli heyecanlandırdı.

iPhone V görenleri kendisine hayran bıraktı!

Akıllı telefon denildiğinde akla gelen ilk isim şüphesiz Amerikalı teknoloji devi Apple oluyor. iPhone modelleriyle tüm zamanların en popüler akıllı telefon serisini geliştiren şirket, şimdilik yeni bir furya olarak gördüğü katlanabilir akıllı telefon sektörüne mesafeli davranıyor.

Üstelik bu kategoride, en büyük rakibi Samsung’un zirvenin tek sahibi olduğunu ve her geçen gün bu statüsünü sağlamlaştırdığını da belirtelim. Apple ise inatla bu konuya ilişkin herhangi bir açıklama yapmaktan kaçınırken, dün akşam saatlerinde ortaya çıkan bir görsel, Apple hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırdı.

iPhone V görenleri kendisine hayran bıraktı! - Resim : 1

iPhone V görenleri kendisine hayran bıraktı!

Bir Apple hayranı tarafından geliştirilen ve iPhone V ismi verilen bir konsept iPhone modeli katlanabilir iPhone’ların nasıl olabileceğine dair oldukça güzel fikir veriyor. Apple’ın sıkı takipçisi olduğunu ve bu nedenle Amerikalı teknoloji devi gibi düşünerek bu kapsamda bir katlanabilir iPhone konsepti geliştirdiğini söyleyen bu kişi, işi birkaç adım öteye götürerek konsept modelin 3D tarayıcıdan gerçeğini meydana getirmeyi de ihmal etmemiş.

Dikey bir şekilde katlanabilen bu konsept model, tasarım itibariyle Samsung Galaxy Z Flip serisini anımsatırken, telefonun tıpkı bir dizüstü bilgisayar gibi zemin üzerinde 90 derece açıyla durabiliyor olması da, kullanışlılık açısından oldukça beğenildi. Ne diyelim, umarız Apple’da bu hayranı kadar güzel bir iş çıkarabilir.