Mobil

iPhone ve LG'nin özelliği Google Pixel'e geldi!

Google Pixel, son aldığı güncelleme ile iPhone ve LG modellerinde bulunan özelliklere sahip oldu. Google Pixel'in yeni özellikleri hakkındaki detaylar haberimizde.

iPhone ve LG'nin özelliği Google Pixel'e geldi!

Google'ın çiçeği burnunda Google Pixel ve Google Pixel XL modelleri için bugün yeni bir güncelleme geldi. Hareket sensörleri ile kontrol imkanı sunmasıyla büyük beğeni toplayan Google Pixel, yeni güncelleme ile iPhone ve LG modellerinde olan özelliklere sahip oldu.

 

Google Pixel haraket güncellemesi ile telefonun ekranına artık iki defa dokunarak aynı LG modellerinde olduğu gibi tuş kilidi açabileceksiniz.

1479893635_1479877651nov-22-2016-11-46-22.gif

Bir diğer yenilik ise iOS 10 ile iPhone 6s ve üzeri modellere gelen uyandırmak için kaldır özelliği oluyor. Google Pixel'i masadan kaldırdığınızda ekran otomatik olarak açılıyor.

1479893667_go.gif

261 MB boyutundaki güncellemeyi yükledikten sonra Ayarlar>Hareket bölümünden "Telefonu kontrol etmek için iki kez hafifçe dokunun" ve "Telefonu kontrol etmek için kaldır" seçeneklerini aktif etmeniz yeterli olacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.