Mobil

iPhone X kopyası popüler telefon sızdırıldı

iPhone X kopyası akıllı telefon Vivo X30, bir kez daha sızdırıldı.


Vivo'nun X30 adlı akıllı telefonu üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Geçtiğimiz hafta, Vivo X30 olduğu iddia edilen akıllı telefonun sızdırılmış görüntülerin ekran panelinin üst çerçevesinde iPhone X gibi bir çentik olacağı ortaya çıktı. Söylenen telefonun yeni görüntüleri bir kez daha bu ekran panelindeki iPhone X benzeri çentiği onayladı.

Vivo X30'un ekranının sol ve sağ taraflarında ince çerçeveler var. Alt çerçeve alttaki ön çerçeveye göre biraz kalın. Üst çerçevenin içinde, iPhone X'de bulunan ama daha küçük görünen çentik mevcut. X20'de olduğu gibi, halefi telefonda Yüz Uyandırma özelliği de olabilir. Bununla birlikte, iPhone X'in üst çerçevesinde bulunan karmaşık TrueDepth Kamera kurulumuna dayanan gelişmiş 3D yüz tanıma özelliği ile gelmeyecek. Sözde Vivo X30'un daha küçük bir çentik oluşturmasının nedeni bu olabilir.

Çentik nedeniyle X30'un ekranı en-boy oranı 19:9'u destekleyebilir. Telefonda, X20 Plus gibi bir ekran altı parmak izi tarayıcı bulunabilir. Vivo X20 ve X20 Plus telefonlar geçen yıl Ekim ayında tanıtıldı. Dolayısıyla, şirketin X30 ve X30 Plus akıllı telefonlarını duyurması biraz daha zaman alacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.