Mobil

iPhone X kullanıcılarının en çok sevdiği üç özellik

Apple iPhone X kullanıcıları en çok hangi özelliklerini beğeniyor?

iPhone X kullanıcılarının en çok sevdiği üç özellik

iPhone X, özellikle de Apple'ın kendi kullanıcı tabanında olağanüstü bir heyecan oluşturdu ve sınırlı sayıda olmasından dolayı satışa sunulduktan birkaç dakika içinde tükendi.

Strategy Analytics tarafından yapılan ve değerlendirmeleri analiz eden bir araştırma, iPhone X alıcılarının 10. yıldönümü iPhone'unda en çok hoşlandığı özelliklerden üçünü vurguluyor.

Her şeyden önce Face ID ve Animoji'yi güçlendiren yüz tanıma kameraları telefonun en dikkat çeken özelliklerinden biri. Araştırmalar sonucu yüz tanıma sisteminin güvenlik açıklarını vurgulayan testler ve raporlara rağmen, Face ID çok iyi karşılandı.

Bunun yanısıra telefonun pil ömrü ve OLED ekran müşterilerin çok etkilendikleri özellikler arasında yer alıyor. Çünkü LCD'den geçiş yapan iPhone X, kasanın altındaki alanı daha etkili bir şekilde kullanmak için L şeklinde pil tasarımına sahip.

Ve en önemlisi de, araştırma firmasına göre iOS ekosistemi, Apple'ın en sadık kullanıcı tabanına sahip şirketlerden biri olmaya devam ettiğini söylüyor.

Yorumlar
Cenk
Çok ağır ve kalın bir telefon. Pil ömrü iyi değil. Ara sıra ciddi takılmalar yaşatıyor. Açıkça 8 daha iyi. Yada yarı fiyatına samsung s8 yada S8plus alabilirsiniz ki çok mantıklı
Cevapla
Me
Önüne geleni kilidi açması
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.