Mobil

iPhone X'in yılbaşında 30 milyon adet satılması bekleniyor

iPhone X'in önümüzdeki 1 hafta içerisinde 30 milyon adet satılması bekleniyor.


Apple'ın yakın bir zamanda 10. yılına özel tanıttığı iPhone X model akıllı telefonunda yılbaşı patlaması yaşanıyor. Gelen haberlere göre 1 hafta içerisinde 30-35 milyon adet iPhone X satışı olabilir.

Ancak Apple stoklarının buna yetip yetmeyeceği merak konusu. iPhone X yerine iPhone 8 veya iPhone 8 Plus'ın tercih edileceği öngörülüyor. Detay hakkında yetkililer ayrıntı vermiyor. Bunu da ancak birkaç ay içerisinde öğrenebileceğiz.

Apple'ın 10. yılına özel çıkardığı iPhone X, bazı sorunlarıyla uğraşırken stok durumuyla ilgilenildi mi bilinmez. Face ID teknolojisinin başını ağrıttığı şu günlerde stok problemi de başını ağrıtabilir.

iPhone X'i stoklarda bulamayan kullanıcıların Samsung Galaxy S9, LG G7 veya Huawei P11 alabileceği düşünülüyor. Ciddi sayıda iPhone kullanıcısının güvenlik ve stok durumu nedeniyle Android bir cihaza geçiş yapma ihtimali de son günlerdeki tartışmaların ardından alevlenmiş durumda.

Yorumlar
Michael
iPhone x almak yerine iPhone 8 veya galaxy note 8 galaxy s9 alabilirsiniz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.