Mobil

iPhone Xs ve Xs Max kullanıcıları yaşadı!

YouTube, iPhone Xs ve Xs Max kullanıcılarını sevindirecek yeni bir güncelleme yayınladı. İşte detaylar!

iPhone Xs ve Xs Max kullanıcıları yaşadı!

Yeni iPhone modellerinin çözünürlük ve ekran kalitesi olarak ne kadar üst seviye bir deneyim sunduğu ortada. Bunu taçlandırmak adına da YouTube, iPhone Xs ve Xs Max kullanıcılarını sevindirecek yeni bir güncelleme yayınladı. 

Yeni güncelleme ile beraber artık kullanıcılar YouTube üzerinden videoları HDR desteği ile izleyebilecekler. Bu konuda isyankar takılan kullanıcıların böylelikle sorunu ortadan kaldırılmış oldu. 

Apple, YouTube’un tercih ettiği deneyimi pek önemsemiyor olabilir ancak bu son iPhone modellerinde ikinci seviye bir YouTube tecrübesi alacağınız anlamına da gelmiyor. 

iPhone Xs ve Xs Max kullanıcıları yaşadı!

iPhone Xs ve Xs Max kullanıcıları yaşadı! - Resim : 1

iPhone Xs ve Xs Max çıktığından itibaren kullanıcılar yüksek kalitedeki videoları açamadıklarını belirttiler.

O günlerde HDR desteği olmayan YouTube’un bu özelliği eklemesi çok da uzun sürmemiş oldu. Bunun dışında; YouTube, en iyi tecrübeyi hangi telefonlardan alacağınız hakkında bilgi veren bir program duyurdu. Şu an için cihazların içerisinde yalnızca Android cihazlar var. Kısacası karşılıklı bir atışma söz konusu işin içinde.

Yinede Apple kullanıcıların mağdur etmemek için uğraşan YouTube, her kullanıcısına en iyi deneyimi sunmak adına çalışmalarına devam ediyor. 

Yorumlar
Elektronik..
bu telefonlarda ekran içinde ekran yok..kalem yok..multitastik yok..network yetersiz..LTE grupları CAT,lar düşük..satıldığında % 60 yakın değer kaybeder..bu gün 13 binliraya xbax.ı al..10 sonra sat 7000 liraya dahi satamazsın..denemesi bedava..! millet ad ve kapak şekline bakıp telefon alıyor.parlak mı parlak..adı ne şu marka bu marka..peki içindeki dünya nasıl..ram.cpu..gpu..npu..ağ gelişimi..vs..ve benzer özelliklerden habersiz..bilgisi yok..enayi gibi para verip alıyor..sonrada ahhh niye aldım ...feryat ediyor..ancak parayı kapan üsküdarı geçmiştir..Geçmiş ola..6500 liraya aldığı telefonu 4500 veya daha aşağı fiyatla satıyor..ikinci el oldu..1 aylık telefon..satıcılara bakın..görün..ahhh cahil kafam diyor..neye yaradı ? üreticiye bol para verdin..
Cevapla
Onur
O kadar para ver sonra avut:)
Cevapla
sercan
aman ne önemli bir özellikmiş. geriden gelen özellikler bunlar çıkalı ne zaman oldu. Hayatıma renk katan bir özellik 10 bin liraya alınan bir telefonda normalde ayaklarımı yerden kesmesi beklerim.
Cevapla
Ohh beee
En Sonunda beklediğim özellik geldi. 14000 TL verdiğim telefon a gelen bu özellik beni fevkalade memnun ett teşekkür ler yutup
Cevapla
sercan
:=)))
YAKUP
İPHONE ALMAM HATTA FİYATI BİLE YÜKSEK ASUS ROG ALIRIM ONUN YERİNE OYUN TELEFONU
Cevapla
Cenk
1 ay sonra kadmaya başlar, 6 ay bile güncelleme veremez, virüstü donmalar çökmeler uygulama hatalarıydı derken pişmanlık fayda etmez.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.