Mobil

iPhone X'te uygulama geçişi nasıl olacak?

Ana Sayfa düğmesi olmayan iPhone X'te uygulama geçişi nasıl olacak?

iPhone X'te uygulama geçişi nasıl olacak?

Apple'ın ana sayfa düğmesinin kaldırıldığı ilk iPhone'u olan iPhone X, 27 Ekim'de ön sipariş almaya başlayacak. İki diğer akıllı telefonla (iPhone 8 ve iPhone 8 Plus) birlikte duyurulmuş olsa da, Apple, premium özelliklere sahip iPhone X’i piyasaya sürmesi için biraz daha zamana ihtiyaç duyuyordu.

1508914550_iphonex-face-recognition-beach.jpg

Apple, iPhone X ile ilgili bazı ayrıntıları açıklamış olmasına rağmen, telefonun resmi sunumu sırasında ele alınmayan pek çok şey var. Bu nedenle bugünlerde iPhone X ile ilgili neredeyse her şey sıcak bir konudur.

 

Daha önce Apple'ın kampüsünde iPhone X'u gösteren YouTube videosunu görmüş olabilirsiniz. Apple'ın yaklaşmakta olan amiral gemisinin özel bir özelliğini, yani iPhone X'in uygulamalar arasındaki geçiş biçimini gösteren başka bir video kaydı daha var.

App switching on iPhone X looks pretty smooth. (via https://t.co/mXpNJhOwzw) pic.twitter.com/Lf9X3twx58

— Webastiaan the Sith (@sdw) 25 Ekim 2017

Bu, iPhone X'de uygulama geçiş sürecine, Apple'ın bize sağlayamadığı bir şeyi daha net bir şekilde sunan çok kısa bir video. Peki, ana sayfa düğmesi olmadan iPhone X'teki uygulamalar arasında nasıl geçiş yapacaksınız

Videoda gösterildiği gibi alttan yukarı doğru hızlıca kaydırmanız gerekiyor. Ancak telefonun sol veya sağ taraflarından da hızlıca geçebilirsiniz. Hareket çok doğal ve akıcı görünüyor; bu nedenle iPhone X'de kullanmaktan mutluluk duyacağınız bir özellik diyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.