Mobil

iPhone'a Windows Phone 8 metro arayüzü!

iOS'un muhteşem evrimi!


Tüm dünyada milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan iPhone'a geçtiğimiz günlerde, Jailbreak tutkunu bir genç yeni Windows Phone 8'in arayüzünü entegre etti. Yapılan titiz çalışma sonucunda iOS'un muhteşem evrimi gözler önüne serildi.

Yapılan iş aslında oldukça basit fakat, bu zamana kadar hiçkimsenin bu tarz bir girişimde bulunup ortaya bu denli ciddi bir arayüz çıkarmaması yapılan işin epey ün kazanmasına vesile oldu. Jeilbreak tutkunu genç, bir video ile paylaştığı videosunda Apple'ın gözbebeği iPhone'u adeta bir Windows Phone 8 kullanırcasına rahatlıkla kullanıyor. 

1341994127_665x300-copy.jpg
Windows Phone 8'deki tüm ayrıntıları hemen hemen bulunduran,  hatta "charm"ları getiren ve masaüstü arayüzünü de kullanıcılarla buluşturan bu arayüze sahip olmanız için 1.5 doları gözden çıkartmanız gerekiyor. Kullanıcılar için geliştirilen bu arayüz "Metroon" adıyla karşımıza çıkıyor ve ModMyi uygulamanın içerisinden satın alınabiliyor.


O arayüz ve daha fazlası için tıklayın...

Yorumlar
Tom
Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.