Mobil

iPhone'dan kişileri topluca silin!

iPhone akıllı telefonunuzdan rehberinizdeki kişileri topluca silebilirsiniz.

iPhone'dan kişileri topluca silin!

Akıllı telefonların günümüzdeki yeri tartışılmaz. Birçok uygulamanın yanısıra sesli iletişimde de oldukça önemli rol oynuyor. Bazı uygulamalar akıllı telefonunuzda yapacağınız işlemleri kolaylaştırabiliyor. Mesela iPhone akıllı telefonunuz var ve kişi listenizde çok fazla kişi bulunuyor. Bu kişileri temizlemek için tek tek uğraşmak zorunuza gidebilir. Ancak bir uygulama ile kişilerinizi çoklu olarak silebilirsiniz.

1366021977_ctc-slider-official.png

CopyTrans uygulaması size listenizde bulunan kişilerinizi toplu olarak silme imkanı sunuyor. Aşağıdaki yöntemleri uygulayarak bu programı bilgisayarınıza kurup kişilerinizi toplu olarak silebilirsiniz.

1366022066_ctc-slider-add-contacts.png

  • Buradan Copy Trans uygulamasını bilgisayarınıza indirin.
  • İndirdiğiniz Zip dosyasını çıkartın.
  • Çıkan dosyada Copy Trans exe dosyasını iPhone’unuz bilgisayarınıza bağlıyken çift tıklayarak çalıştırın.
  • Kişi listenize bu program aracılığıyla göz atın. iPhone’unuzdan sileceğiniz kişilerin onay kutularını işaretleyin. Aynı anda birden fazla onay kutusu işaretlemek için CTRL tuşuna basılı tutun.

1366022103_ctc-delete-iphone-duplicate-contacts.png

  • Şimdi Rehber bölmesinin üst kısmında bulunan kırmızı "X" düğmesini tıklayın ve hızlı silmeyi kabul edin. Ayrıca iPhone iletişim seçime sağ tıklayıp " Delete contact (ler)" seçebilirsiniz.

1366022180_ctc-duplicate-contacts-iphone-delete.png
  • Bu işlemler sırasında çoklu kişi sileceğiniz için cihazınızdan size bildirim gelerek uyaracaktır.
1366022305_ctc-iphone-duplicate-contacts-prompt.png
  • Tebrikler! Artık seçtiğiniz bütün kişileriniz silindi.

Ayrıca aynı uygulama ile kişi listenize topluca kişileri ekleyebilirsiniz.
Yorumlar
şener
iphone i övmeye devam ediliyor gördüğüm kadarıyla bu işlemleri 6 yıl önce sony ericsson g705 telefonumlada zahmetsizce yapıyordum o kadar detaylı işleme gerek kalmıyordu senkronize ederekte ayrıca pc den 2 tık la aynı anda istediğim kadar kaydıda silebiliyordum arc s ilede öyle xperia t ve xperia ion ilede tarifinizden daha kolay uygulamaya gerek kalmadan oluyor suan xperia z kullanıyorum onunlada daha kolay oluyor. çürük elma reklamını bırakın ....
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.