Mobil

iPhonenunuz bu uygulama ile üç boyutlu tarayıcıya dönüşüyor

Shapematic ile iPhonenunuz üç boyutlu tarayıcıya dönüşüyor

iPhonenunuz bu uygulama ile üç boyutlu tarayıcıya dönüşüyor

Akıllı telefonlarımız ile fotoğraf çekmek, bunlar üzerinde değişiklik yapmak ve bunları sosyal medyada paylaşmak hepimizin yaptığı bir şey. Fotoğraf çekip paylaşmak o denli önemli olduki arka tarafındaki kameranın aynısından telefonların önüne de konmaya başlandı. Önceleri pek önemsenmeyen ön kameralar bile geçtiğimiz yılın akıllı telefonlarının arka kameralarının seviyelerine ulaştı.

Fotoğraf çekmek bu denli önemliyken Floaty Srl firması çok güzel bir yazılım geliştirerek fotoğraf çekme hatta panoroma fotoğrafların çok daha ötesinde bir programı bizlere sundu. Shapematic adlı bu program ile seçtiğimiz bir objenin farklı noktalardan fotoğrafını çekerek programın bu fotoğrafları birleştirmesini bekliyoruz. Fotoğraflar bittiğinde ise gerçekten inanılmaz sonuçlar elde edebiliyoruz. Program 0,99 dolar fiyat etiketinden satılıyor ve her iOS cihazda kesinlikle olması gereken programalrdan biri. İndirmek için buraya tıklamanız yeterli. iOS 7.1 ile mükemmel bir şekilde çalıştığını da hemen belirtelim.

Programın nasıl çalıştığını merak ediyorsanız aşağıaki videoyu mutlaka izlemenizi öneririz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.