iPhone’un kamerasına güç katan 5 araç - Page 1

Olloclip Active:
Olloclip bu işi uzun zamandır yapıyor. iPhone 4 zamanından beri iPhone kamerası için lens üreten firmanın en güncel lenslerinden birinin adı Olloclip Active. Makro, geniş açı ve 2x tele lens seçenekleri olan Olloclip Active, 99 Dolara satılıyor. Hem ön hem de arka kamera için kullanılabiliyor.

iPhone’un kamerasına güç katan 5 araç - Page 2

Fly-X3-Plus:
Bu ürünün aslında Türkçe bir karşılığı yok. Gimbal olarak geçen bu ürün 3 açılı stabilizör görevi görüyor. Telefonu mümkün olduğunca az sarsarak, neredeyse sıfır titreşimli çekimler yapmanızı sağlıyor. Daha çok video çekimleri için kullanılabilir olan bu ürünle sıfır titreşimli 360 derece çekimler yapabilirsiniz. Ayrıca ürün sadece iPhone’a özel değil, Android cihazlarda hatta GoPro ile de kullanılabiliyor. Fiyatı 349 Dolar.

iPhone’un kamerasına güç katan 5 araç - Page 3

Lifeproof Fre:
Özellikle yaz aylarındaki çekimlerde genellikle suyun yanında olacaksanız veya su altı çekimleri yapmak istiyorsanız bu kılıfı kullanabilirsiniz. Suya, toza ve darbelere karşı iPhone’ununuzu korumayı vaad eden bu ürün ile iPhone’u aksiyon kamerasına çevirebilirsiniz. 62 Dolara satılan bu ürün ile iPhone’lar artık birer aksiyon kamerası oluyor.

iPhone’un kamerasına güç katan 5 araç - Page 4

Joby GripTight Mount and GorillaPod Stand:
Ürünün isminin uzun olması sizi korkutmasın. Aslında bir tripod mantığında çalışan bu ürün ayakları esnek ve farklı şekillere göre ayarlanabiliyor. Hemen her cisme tutturabiliyorsunuz. Bu sayede istediğiniz açıdan çekim yapmanız mümkün oluyor. Ürün sadece iPhone’lara özel değil tüm cep telefonlarına uyumlu. 20 Dolarlık fiyatıyla listemizin en ucuz ürünü.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.