Mobil

iPhone'unuza uygulayabileceğiniz 6 saçma eylem(Video)

Görünüş sizin için önemli değilse bu 6 saçma eylemi iPhone'unuza uygulayabilirsiniz.

iPhone'unuza uygulayabileceğiniz 6 saçma eylem(Video)

iPhone'lar şüphesiz ki gayet etkin cihazlar.Fakat işsizlikten sıkılıp onu daha da etkin kılmaya ne dersiniz? Elbette bu işlemler sadece iPhone'lar için değil bütün akıllı telefonlar için geçerli.Eminim ki bu işlemlerin çoğu aklınıza gelmiştir.Ama tabi biraz cesaretli olup sonradan pişman olmamak lazım.

İşte o dahi elemanın çektiği eşsiz video:

Video açıklaması:

1)Sıcak tutkallı iPhone kılıfı

Videodaki eleman ilk önce iPhone'u bir güzel naylon poşete sarıp sarmalıyor.Daha sonra sıcak tutkalı cihazın arka tarafını kaplayacak biçimde ve kamera, flash, açma/kapama, ses açma/kısma, kulaklık çıkışı, havalandırma delikleri ve bağlantı noktası kısımlarını boş bırakarak sürüyor.Bu işlemleri tamamladıktan sonra tutkalı soğutup ardından cihazın ön kısmının üzerindeki naylon kaplamayı bir maket bıçağıyla kesip alıyor.Ve sonuç: Hiç bir estetiği olmayan sıcak tutkallı iPhone kılıfı.

2)Süper bataryalı iPhone

Eleman burda yine ne hikmetse kimsenin aklına gelemeyecek(!) bir keşfe imza atıyor.Bir powerbank'i alıp yine sıcak tutkalla iPhone'un arka tarafına yapıştırıyor.Daha sonra powerbank ile iPhone arasındaki bağlantıyı sağlayacak olan kabloyu powerbank'in etrafına sarıp her iki cihaz arasındaki bağlantıyı gerçekleştiriyor.Ve sonuç: Uzun süreler(eleman 5 gün olarak belirtmiş) şarj derdi olmadan kullanabileceğiniz süper bataryalı iPhone.Görünüşünü de siz düşünün artık.

3)Su geçirmeyen iPhone

Bu adam bir dahi.Eleman yine bir naylon poşeti alıp iPhone'u içine koyarak cihazın etrafında boşluk kalmayacak biçimde sarmalıyor.Sonra cihazı yine başka bir naylon poşete geçirerek aynı işlemi tekrar uyguluyor.Daha sonra başka bir naylon poşet daha sarmalıyor cihazın etrafına.Yaptığının çalışıp çalışmadığını test etmek için de en son sarıp sarmalanmış iPhone'u su dolu bir kaba bırakıyor.Sonuçta cihaz üst üste sarıp sarmalanmış naylon poşetlerin içinde.Su geçirir mi hiç?Ve sonuç: Su geçirme ihtimalinin bile düşünülemeyeceği su geçirmeyen iPhone.

4)Sonsuza dek ayakta duran iPhone

Şimdi de ahşap bir dondurma çubuğuna göz diken eleman çubuğu 4 cm ve 2 cm uzunluktaki iki parçaya ayırıyor.Daha sonra bu iki parçayı uçlarından sıcak tutkalla birbirine yapıştırıyor.Sonra oluşturduğu bu parçayı iPhone'un arkasına yapıştırıyor.Ve sonuç: Masanın üzerine koyup düşme derdi olmadan film izleyebileceğiniz iPhone.

5)Çift-Ekran, Çift-Sim ve herşeyin çifti

Bu gerçekten çağın devrimi.Eleman bu sefer HTC markalı bir akıllı telefonu alıp iPhone'la birbirine yapıştırıyor.Bu sayede hem Android hemde iOS deneyimi yaşayabileceğiniz çift ekranlı çift simli ve herşeyin çiftinden kendisinde olan mühendislik harikası bir cihaz oluşturuyor.Tabi arka kameraların kalitesinden ödün vermelisiniz.

6)HTC için en iyi akıllı telefon standı

Eleman aynen 5. saçma eylemde olduğu gibi HTC ve iPhone'u arka arkaya birbirine yapıştırıyor.Fakat arada ahşap bir çubuk var.Cihazların biraz alt tarafına yakın biçimde konumlandırdığı ahşap çubuk iki cihazın bir A harfi oluşturacak biçimde bir zemin üzerinde durmasına olanak sağlıyor.Bu sayede masa üzerinde duran bir akıllı telefon çiftine sahip oluyorsunuz.Artık ne işinize yarayıp yaramayacağı ise tamamen size kalmış.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.