Mobil

Iron Man temalı Galaxy S6 Edge'in fiyatı dudak uçuklattı

Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition Çin'de rekor fiyata satıldı.

Iron Man temalı Galaxy S6 Edge'in fiyatı dudak uçuklattı

Samsung ve Marvel işbirliği neticesinde geliştirilen  Demir Adam temalı akıllı telefon "Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition" geçtiğimiz haftalarda resmiyet kazandı. 1.000 adet olarak üretilen Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition Güney Kore’de satışa çıkarken, ilk gelen haberlere göre kullanıcılar bu koleksiyonluk telefona yoğun ilgi gösteriyor.

64GB dahili depolamaya sahip Iron Man temalı Galaxy S6 Edge’in kutu içeriği de telefonla uyumlu. Kablosuz şarj istasyonu ve diğer aksesuarlarda Iron Man teması göze çarpıyor.

1434168601_galaxy-s6-edge-iron-man.jpg

Sınırlı sayıda üretilen telefona yoğun bir ilgi var. Bunu fırsata çevirenler de yok değil. Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Editioniçin Çin’de ödenen fiyat dudak uçuklatacak cinsten. Çin’in en büyük açık arttırma sitesi Jd.com’da Iron Man temalı Galaxy S6 Edge içinbir kullanıcı tam tamına 92.429$ ödedi. Uzak Doğu’da 1.000$ seviyesinde bir fiyatla satılan Galaxy S6 Edge için bu denli yüksek bir fiyatın ödenmesinde telefonun 66. sırada (sitenin uyanıklığı olsa gerek) açık artırmaya çıkarılmasının büyük etkisi var; zira Çin’de 6 rakamının uğurlu olduğuna inanılıyor. Telefonu satın alan kullanıcı muhtemelen çift şanlı olduğuna inanacaktır. 

Iran Man temalı Galaxy S6 Edge'in kutu açılışı

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.