Mobil

İş bulmanıza yardımcı olacak 10 uygulama

İş mi arıyorsunuz? O halde bu 10 uygulamayı kesinlikle kullanmanızı öneririz.

İş bulmanıza yardımcı olacak 10 uygulama

Eğer iş arıyorsanız ve aradığınız kriterlere sahip olan bir iş bulamadıysanız, uygulamalara bir şans vermeye ne dersiniz? Sizler için, iş bulmanıza yardımcı olacak 10 uygulamayı derledik.

LinkedIn

1470937841_linkedin-job-search.jpg

LinkedIn, iş arayan ve kariyere sahip olan kişilerin kullandığı, ortak bir platform. İş arama platformları içerisinde en prestijlisi olan LinkedIn, iş arayan ve kariyer yapmak isteyen kişilerin kayıt olması gereken bir site.

Syft

1470937830_syft.jpg

İş ve işçi arayan kişilerin kullanabileceği uygulamalardan birisi olan Syft, kendi CV'nizi oluşturmanızı ve çeşitli işlere başvuru yapmanızı mümkün kılıyor. Uygulamayı kullanarak freelancer işler bulabilmeniz de mümkün.

beBee

1470937818_bebee.jpg

Farklı sektörde bulunan kişilerin, farklı şekilde gruplandırıldığı beBee, uygun olduğunuzu düşündüğünüz işi bulmada size yardımcı olacaktır.

about.me

1470937805_gsga.jpg

Size özel bir profil ve kartvizit oluşturmanıza yardımcı olan about.me, becerilerinizin ve özgeçmişinizin daha iyi görüntülenebilmesi adına kullanabileceğiniz, iş ararken bir şans vermeniz gereken internet sitelerinden birisi.

Fiverr

1470937783_fiverr.jpg

Fiverr, freelancer olarak çalışmak istiyorsanız ilk olarak kullanmanız gereken uygulamalardan birisi. Uygulama sadece freelancer çalışanlar için geliştirilmiş ve komik videolar yapmanız için bile para ödeyen üyelere sahip.

Selfiejobs

1470937772_selfiejobs.jpg

Eğer uzun uzun profil oluşturmakla uğraşmak istemiyorsanız, Selfiejobs'ı kesinlikle tercih etmelisiniz. Avrupa'nın en büyük iş bulma platformlarından birisi olan Selfiejobs, bölgenize göre iş araması yapabiliyor.

Freelancer

1470937757_freelancer.jpg

İsminden de anlayabildiğiniz gibi sadece freelancer çalışanlar için geliştirilmiş bu platform, kendi ödeme sistemine sahip. Freelancer, farklı ülkelerdeki işverenlerle çalışabileceğiniz, son derece büyük bir platform.

Reach

1470937746_reach.jpg

Konumunuza özelleştirilen iş aramaları yapan Reach, çeşitli etkinliklerde görev almak ve birkaç günlük iş yapmak istediğiniz takdirde kullanabileceğiniz, öğrencilerin işine yarayabilecek bir uygulama.

Indeed

1470937736_indeed.jpg

Birçok kritere göre aramanızı sınırlayarak istediğiniz, hedeflediğiniz işi bulmanızı sağlayan Indeed, iş konusunda seçici olan kişilerin kullanabileceği güzel bir uygulama.

Job Today

1470937722_job-today.jpg

Job Today sadece Londra yakınlarında yaşayan kişiler için geliştirilmiş, Londra'daki işleri gösteren bir uygulama.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.