Mobil

İsminizi telefon ekranınıza yazın!

Sizin veya sevdiğinizin ismini telefonunuzun ekranına yazarak hareketli duvar kağıdı yapabileceğiniz güzel bir uygulama.


3D Led Canlı Duvarkağıdı, uygulaması canlı neon ışıklar ile isim veya cümle yazarak ana ekranda görüntüleme ve duvar kağıdı olarak kullanma imkanı sunan bir uygulamadır.

Bu uygulama ile kendi canlı duvarkağıdını kendin yapabilirsin! Telefonunun ekran koruyucusunu ya da arkaplan resmini kişiselleştirebilir farklı simgeler kullanarak özel bir telefona sahip olduğunu herkese gösterebilirsin.

1385293381_img20131124134540.jpg

Uygulamanın menüsüne kendi isminizi, sevdiğinizin ismini yazabilir veya sevdiğiniz birkaç kelimeyi yazarak hareketli bir duvar kağıdını ana ekranınıza koyabilirsiniz. Ekran koruyucu'su da olabilen bu uygulama telefonu özelliştirmenize olanak sağlıyor. Ekrana eklediğiniz yazıya dokunduğunuz an farklı bir efekt sunan uygulama  tamamen ücretsiz.

Google Play Store-3D Led Canlı Duvar Kağıdı 

Yorumlar
Polat
Polat 🏋🏾‍♀️
Cevapla
TAHA
Bence iyi olmuş beğendim.Beğenenler 10 beğeni atsın.İyi şanslar dilerim.
Cevapla
Büşra
Eyer olsaydı çok iyi olurdu zaten telefonumda eski değil 2 ay önce aldım yüklenmiyo telefonun markasında ayfon 6 s plas güzel telefon kötü bir site😡😡😡
Cevapla
İsmail
Ayfon ×××degil, iphone 6✓✓✓
Büşra
Oşmuyooooooooooooooo sinir oldum yaaaaa
Cevapla
KEMAL
POYRAZ
Cevapla
Mgkm
😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.