Mobil

ISOCASE akıllı telefonunuzu bir tablete dönüştürüyor

ISOCASE akıllı telefon sahipleri tablet satın alma derdinden kurtarıyor.

ISOCASE akıllı telefonunuzu bir tablete dönüştürüyor

Eğer bir akıllı telefon ve tablete ayrı ayrı para vermek istemiyorsanız ISOCASE sizin için mükemmel bir çözüm olabilir. indiegogo.com üzerinden fon arayan ISOCASE, 7.9-inç büyüklüğünde yüksek çözünürlüklü ekranı ve diğer gelişmiş özellikleriyle akılı telefonunuzu bir tablete dönüştürüyor.

Akıllı telefon için bir yuva bulunduran ISOCASE, 7.9-inç büyüklüğünde Gorilla Glass 2  kaplı 2.048x1.536 piksel çözünürlüklü ekrana sahip. Oldukça dayanıklı bir malzemeden üretilen cihaz, suya ve toza karşı dayanıklı yapısının yanında 810G sertifikasıyla düşme ve darbelere karşı da direnç gösteriyor.

1431668446_20150311053416-outdoor1.jpg

ISOCASE’nin üst bölümü tamamen açılıyor ve bu bölümde yer alan yuvaya akıllı telefon yerleştiriliyor. Alt bölümde microUSB girişi ve stereo hoparlör yer alıyor. ISOCASE’nin arka kısmında ise cihazın tutuşunu basitleştiren bir pin yer alıyor. ISOCASE’nin bünyesinde 10.000mAh kapasiteli pil yer alıyor. Bu pil gerektiğinde akıllı telefonu şarj edebilir özellikte.

ISOCASE’nin uyumlu olduğu akıllı telefonlar; iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, Galaxy S4, Galaxy S4 mini, Galaxy S5 ve Galaxy S5 mini.

İndiegogo üzerinden 35 bin dolar fon toplaması gereken ISOCASE, 4 günlük süre içerisinde 6 bin doların üzerinde bağış toplamayı başardı. Cihazın önünde hala 48 gün var ve projenin başarıya ulaşmasına kesin gözüyle bakılıyor.

ISOCASE’nin fiyatı 129 dolar olarak açıklandı. Kullanıcılar cihazı satın almadan önce model bildirmek zorunda. Bağış yapan kullanıcılara ayrıca ISOCASE ile uyumlu kablosuz şarj standı hediye edilecek.

Cihaz hakkında daha fazla detay için alt bölümdeki tanıtım videosuna göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.