2.Hyperlapse

Instagram’ın da sahibi olan Facebook tarafından geliştirilen Hyperlapse şüphesiz senenin en çok sevilen ve kullanılan uygulamalarının başında geliyor. Bu uygulama ile time-lapse videoları çekebiliyor ve bu videoları çeşitli efektlerle kolayca Facebook ve Instagram’da paylaşabiliyorsunuz.

3.Jelly

Twitter ‘ın kurucusu Biz Stone’un son fikri olan Jelly sosyal ağınıza Google ‘a soramadığınız veya sorup cevabını alamadığınız soruları sorabileceğiniz bir platform. Sosyal dairenizde ekli olan kişilere resim, lokasyon bilgisi ya da mesajla sorular sorup bu kişilerin tavsiyelerini Jelly ile hızlıca değerlendirebilirsiniz.

4.LınkedIn Job Search

Profesyonel iş hayatının en büyük ve tek sosyal ağı olarak kabul edilen LınkedIn ‘de birçok kişi boşta kalan pozisyonları takip ederek kendine iş imkanı yaratmayı hedefliyor. Bu amacı güdenlere yardımcı olmak ve işlerini kolaylaştırmak isteyen bu uygulama LınkedIn ‘deki size uygun iş pozisyonlarını gösteriyor ve iş başvurusu gerçekleştirmenizi sağlıyor.

5. Overcast: Podcast Player

Birçok konu hakkındaki Podcast ‘leri görebileceğiniz oynatabileceğiniz ve bu Podcast ‘leri kendinizce düzenleyebileceğiniz bu uygulama sizin için oldukça faydalı olabilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.