Mobil

İşte 2021'in ilk çeyreğinde MIUI 12.5 alacak modeller!

2021'in ilk çeyreğinde MIUI 12.5 alacak modelleri sizler için listeledik!

İşte 2021'in ilk çeyreğinde MIUI 12.5 alacak modeller! - Page 1

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin Android 11 tabanlı yeni arayüz güncellemesi MIUI 12.5’in beta testleri uzun süredir devam ediyordu. Bilindiği üzere geçtiğimiz gün Xiaomi'nin yeni nesil akıllı telefon arayüzü MIUI 12.5'in kararlı sürümü, Avrupa'daki kullanıcılara sunuldu. Xiaomi, MIUI 12.5 ile oldukça detaylı performan iyileştirmeleri sunacak. 

Öncelikle İngiltere’de yayınlanan güncellemenin kısa bir zaman sonra Türkiye pazarı için de yayınlanacağı belirtildi. OTA üzerinden sunulacak ve v12.5.1.0.RFBCNXM yapı numarasına sahip yeni arayüz güncellemesi, sistemdeki hataları giderecek ve yeni özellikler sunacak.

Xiaomi, MIUI 12.5 ile birlikte gömülü halde gelen uygulama sayısını 9'a kadar düşürdüklerini açıkladı. Bunun yanı sıra uygulamalar arası geçiş animasyonlarının da iyileştirildiğini ve daha iyi performans elde edildiği ifade edildi.

Ayrıca 2021'in ilk çeyreğinde MIUI 12.5 alacak modeller de açıklandı. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan bu modellerin hangileri olduklarına hep birlikte göz atalım.

İşte 2021'in ilk çeyreğinde MIUI 12.5 alacak modeller!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.