Mobil

İşte 6000 liralık Galaxy S3!

En pahalı Samsung Galaxy S3 haberimizde!


Samsung Galaxy S3,tüm dünyada etkileyici bir satış rakamına ulaşmayı başardı. Büyük bir kitleye hitap eden akıllı telefon için hazırlanan özel bir tasarımı 6000TL'nin üzerinde bir fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

Samsung Galaxy S3 akıllı telefon, Samsung'un 2012 yılında pazara sunduğu üst düzey iki akıllı telefonundan biri oldu. Cihaz, Samsung tarihinde şimdiye kadar en iyi telefon olarak adını yazdırdı. Galaxy S3 Türkiye'de 1500TL'nin üstünde bir fiyat ile piyasaya sürüldü. Ancak cihazın bir versiyonu yurt dışında 6000 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

1349159164_samsung-galaxy-s3-swarovski-edition1.jpg

Amosu Couture isimli bir tasarımcı tarafından beyaz renkli Galaxy S3 üzerinde yapılan tasarım cihazın fiyatını bu kadar yükseltmeye yetti. Yaptığı tasarımda Couture telefona, 500 Swarovski kristali yerleştirmiş. Ayrıca home tuşunda da 16 Swarovski taşı ile kaplanmış. Bu tasarım bu fiyata rağmen büyük ilgi gördü. Aynı tasarımın mavi versiyonunun da olacağı söyleniyor.

Yorumlar
abuzer
gorgusuzluk!
Cevapla
Misafir
iPhone, altın suyuna bandırılır, altın kaplama yapılır gorgusuzluk olmaz, Galaxy S3'e taş takılır ve gayet şık olur adı da görgüsüzlük olur, bırakın bu işleri ya... On numara olmuş gerçekten, kız arkadaşıma almak isterdim.
Cevapla
reis
görgüsüz bu s3 varya sana 10 basar
Cevapla
hanifi
hangi telefonu olursa olsun şu şekilde süslemeleri beni tiksindiriyor. teknolojiyi bu tip ziynet eşyasına çevirmek bana TERS.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.