Mobil

İşte Alcatel'in ince çerçeveli 2018 akıllı telefon serisi

CES 2018’de Alcatel 5, Alcatel 3 ve Alcatel 1 olmak üzere 2018 model akıllı telefon serisinin üç seride yer alacağını doğruladı.


Alcatel, akıllı telefon markası yeni ürünlerini tanıtmaya henüz hazır olmasa bile, CES (Tüketici Elektroniği Fuarı) gibi önemli bir teknoloji etkinliğini kaçırmadı. Şirket, CES 2018’de Alcatel 5, Alcatel 3 ve Alcatel 1 olmak üzere 2018 model akıllı telefon serisinin üç seride yer alacağını doğruladı.

 Alcatel 5 serisi, "uygun fiyatlı birinci sınıf" Yüz kilidini açma, 18:9 tam ekranlar ve daha fazlası gibi özellikleri sunuyor. Temel olarak, bunlar Alcatel'in amiral gemisi modelleri olacak.

Alcatel 3 serisi akıllı telefonlar, daha uygun fiyatlı ve müşterilere çift kamera, premium tasarım ve yüksek çözünürlüklü görüntüler de dahil olmak üzere "son moda özellikler"in bir karışımını sunmayı taahhüt ediyor. Alcatel 1, diğer iki kategorideki cihazları satın almaya gücü yetmeyenleri hedef alıyor ancak, biraz premium hissettirmek istiyor. Alcatel'in en uygun fiyatlı akıllı telefonu olsalar bile, şık tasarım ve birinci sınıf materyallerin yanı sıra 18:9 tam ekran görüntüsü ve diğer "üst düzey özellikler" sunacak. 

Alcatel 1x, Alcatel 3v ve Alcatel 5 akıllı telefonların, özellikleri, fiyatları ve piyasaya çıkış durumu hakkındaki bilgiler Şubat sonlarında düzenlenecek olan MWC 2018 fuarında açıklanacak.

Yorumlar
cem
onların neresi ince çerçeve anlamak mümkün değil
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.