Mobil

İşte Altın renkli iPhone 5S'in videosu!

Tasarımıyla göz kamaştırıyor!

İşte Altın renkli iPhone 5S'in videosu!

Apple'ın 10 Eylül'de tanıtması beklenen yeni iPhone'larına ait dedikodular çığ gibi büyümeye devam ediyor. Son zamanlarda ise gündemi altın iPhone 5S meşgul ediyor. Daha önceden görselleri sızan altın iPhone 5S'in videosu geçtiğimiz saatlerde Youtube üzerinde göründü.

1377779498_iphone5s-gold-newvideo.jpg

Daha önceki S modelleriyle bir önceki modeller arasında gelen farklara baktığımızda Apple'ın S modellerinde çok büyük yeniliğe gitmediği, daha çok iç kısımda yani donanımsal değişiklikler yaptığını görmüştük. Muhtemelen istedikleri kasa idealine ulaşan Apple'ın yeni telefonu 5S de 5'e benzer bir kasa yapısı barındıracak.

Yine daha önce sizlerle muhtemel teknik özelliklerini paylaştığımız iPhone Gold 5S'in bu videoda da görüldüğü üzere tasarım boyutunda köklü değişiklikler içermediği, sadece led flaşının farklı olduğu dikkat çekiyor.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri iPhone 5S olduğu iddia edilen yeni prototip ile başbaşa bırakalım.

Yorumlar
Misafir
temcit pilavı gibi. ısıtıp ısıtıp yeniden önümüze koyuyorlar. dedi dersiniz, taa zamanında mac ile windows arasında bir rekabet vardı. microsoft o dönem aldı başını gitti ve sonrasında apple ipad vs. serisiyle öne geçti. lakin bu fark kapanıyor. bu dikbaşlılık ve taviz vermemezlik bi yerden sonra apple firmasına kan kaybettirmeye mahkum... iphone 3s ve 5s arasında can alıcı özellik farkı yok. işletim sistemide aynı. hatta ios 7 de bile temel aynı. en kullanışlı hali jailbreak li ama versiyon du unlockdu uğraşıp durduk yıllarca. neyse ki artık apple kullanmıyorum. strese gerek kalmadı :) saygılar,
Cevapla
Parmak izi belirtecek vardı yokmuş galiba o zamn 5 le aynı
Cevapla
Piyasaya Gel Piyasayaapiyasayapiyasayapiyasayapayisayiyasaya
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.