Mobil

İşte Android 5.0 L ile çalışan Nokia Lumia X konsepti (Video)

Microsoft Androidli Nokia Lumia akıllı telefon çıkarırsa böyle mi olur?


Microsoft'un güncel Nokia X ve Nokia X2 akıllı telefonlar gibi bütçe cihazları mevcut ama bir Lumia X modeli gelecek olursa, bu cihazın üstün özellikler ile gelmesini bekleyebilirsiniz.

Aşağıdaki konsept video ve fotoğraflarda göreceğiniz gibi Nokia Lumia X konsept tasarım, Android 5.0 L ile geliyor ve 20 megapiksel Nokia Pureview kameraya sahip. Bu cihazda Android dahil Microsoft’tan gelebilecek beklediğiniz tüm üst düzey özellikler bulunuyor.

1405067658_nokia-lumia-x-2.jpg

Ayrıca Microsoft’un kendi Nokia Lumia modellerinde, Windows Phone cihazları için Android uygulamaları getireceğine dair söylentiler oldu. Steve Ballmer ayrıldığından bu yana kesinlikle değişen şeyler oluyor.
Eğer Microsoft üst düzey bir Android akıllı telefon çıkarmaya karar verirse, Nokia Lumia cihazları seven Android hayranları ve aynı zamanda Windows Phone’u merak eden Android kullanıcıları için iyi bir seçim olabilir. Bu durumda Lumia modellerinin satışı da artabilir.

Aşağıda yayınlanan Nokia Lumia X konsept tasarım videosunu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.