Mobil

İşte Apple'ın batarya sorununa bulduğu çözüm!!!

Bu bir çözüm mü yoksa külfet mi?


Apple'ın telefonlar ve tabletler konusunda en büyük takıntısı "incelik". Ürünlerini her nesilde inceltmeyi başaran firma iPhone 6S ile ilk kez bir önceki nesil telefonuna göre daha kalın bir ürün ortaya koydu. 3D Touch teknolojisi yüzünden 0,2mm daha da kalınlaşan yeni nesil iPhone 6S'in pil tarfında bırakın değişim yaşamasını 100 mAh daha az güç ile gelmesi kullanıcıların en çok eleştirdiği özelliklerden birisi oldu.

1449657028_bm6k-bucaaahga9.jpg

#direniPhoneşarjı hastag'lerinin olduşturulduğu bir ortamda telefonun en önemli sorununun pil kapasitesi olduğu ortadaki en önemli gerçektir. Apple'da bu duruma farklı bir "bakış açısı", "çözüm", "tahammül düzeyi" hatta "saçmalık" gibi terimelrle nitelendirlebilecek yeni nesil kılıflarını tanıttı.

1449657041_mgql2av1gold.jpg

Yeni nesil kılıflar dahili 3000 mAh pil gücüne sahip ve telefonunuz ile 18 saat boyunca (ekstradan) görüşme yapmanızı sağlarken, 20 saatte video izleyebilmenize olanak sağlıyor.

1449657061_mgql2.jpg

Hayatımda gördüğüm en saçma üretici aparatı olan bu kılıf ile telefonunuzun tasarım ve  malzeme kalitesi anlamındaki tüm detayları yok ediliyor. Büyük bir buluşmuş gibi Designed by Apple ibaresini taşıyan bu yeni kılıfların 5 yıldır Çin'de satıldığının da altını çizelim.

1449657055_mgqm2av1rosegld.jpg

Bu kılıf ile ilgili sizlerin düşüncelerini çok merak ediyoruz. Böyle bir kılıfa sahip olmak yerine power bank taşımak daha mı iyi daha mı kötü olur lütfen düşüncelerinizi bizimle paylaşın...

Volkan MANAV

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.