Kullanıcılarına üstün özellikler sunan Galaxy S5 batarya performansı ile de göz dolduruyor. 2800 mAh batarya bulunduran Galaxy S5 bizlere 12 saat 18 dakika video oynatma süresi ve 21 saat telefon ile görüşme süresi sunuyor.

Son zamanlarda zorlu günler geçiren Blackberry ‘nin yeni modeli Passport batarya ömrü konusunda oldukça iddialı. 3450 mAh bataryaya sahip bu akıllı telefon kullanıcılarına 26 saat konuşma süresi imkânı sunuyor.

3400 mAh bataryaya sahip Lumia 1320 ortalama olarak testlerde en yüksek performansı sunan akıllı telefonlardan biri. Bu akıllı telefona sahipseniz yaklaşık 40 saat telefon görüşme süresine de sahipsiniz demektir. Telefonla görüşme süresinde en yüksek değerleri veren modellerden birisi olsa da video oynatma süresinin 9 saat 20 dakika ile ortalama bir değer olduğunu belirtelim.

3200 mAh bataryaya sahip olan Note 3 ‘de kullanıcılara sunduğu donanım gücüne oranla batarya performansı oldukça iyi değerler veren akıllı telefonlardan biri. 18 saat konuşma süresi, 13 saat 32 dakika video oynatma sürelerine sahip olan Galaxy Note 3 bu konuda başarılı modellerden birisi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.