Mobil

İşte BlackBerry Priv'in Avrupa fiyatı

BlackBerry'nin Android tabanlı ilk telefonu BlackBerry Priv'in fiyatı el yakıyor.

İşte BlackBerry Priv'in Avrupa fiyatı

BlackBerry, Android işletim sistemiyle çalışan ilk akıllı telefonu “Blackberry Priv” için Amerika ve Kanada için ön sipariş almaya başladı. Amerika’da 699$, Kanada’da 899$’dan satışa çıkan BlackBerry Priv şimdi de Avrupa’da satışa sunuldu.

İlginizi çekebilir; 

Telefonların Avrupa fiyatlarının belirlenmesi önemli zira ülkemiz açısından bir referans oluşuruyor. BlackBerry Priv Hollanda’da 799€’dan listelendi. Ülkemiz para birimine çevirdiğimizde 2.560 lira gibi yüksek bir meblağ karşımıza çıkıyor. Açıkçası fiyatın diğer telefonlarla karşılaştırıldığında yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

1445835105_1.jpg

BlackBerry Priv’in fiyatını üst seviye diğer telefonlarla karşılaştırmak gerekirse; LG G4’ü şu sıralar Avrupa’da 400€’ya satın almak mümkün. Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’in fiyatı da 500€-550€’lara kadar gerilemiş durumda. Avrupa’da ayrıca iPhone 6S 16GB 699€, iPhone 6S Plus 16GB 799€’dan satışa sunuldu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.