Mobil

İşte dünyanın 3D kavisli ilk sağlam telefonu!

Dünyanın ilk 3D kavisli amiral gemisi özelliklere sahip sağlam akıllı telefonu Vernee Active tanıtıldı.


Vernee Active, şirketin birinci sağlam cihazıdır ve son zamanlarda oldukça popüler hale gelerek sağlam telefon pazarında yeni bir değişim ve atılım getiriyor. Amiral gemisi düzeyinde özellikleri şık tasarımı ile harmanlanıyor. Active, 3D eğri tasarımı ile dünyanın ilk sağlam telefonu olacak.

İlk görüşte, Vernee Active sağlam bir telefon olmaktan çok hoş bir tasarıma sahip. 5.5 inç ekran ve 3D kavisli tasarım, modaya uygun ve zarif görünmesini sağlıyor. Oldukça sağlam bir cihaz olmasına rağmen piyasadaki sağlam olmayan akıllı telefonlardan farkı yoktur.

 

Dayanıklı cihazların sağlam olması, suya dayanıklılığı, toz geçirmezliği ve düşmeye karşı dayanıklı olması gerektiği için, 3D eğri camlı 5.5 inç ekrana sahip bir telefon, tasarımcılar için gerçek bir bilmece. Çünkü üretim zorlaşıyor. Düşme testi farklı yanlardan ve yüksekliklerden yapıldığı için, tasarımı mükemmelleştirmek için malzemelerin yanı sıra görüntü boyutu da dikkate alınmalıdır. Yukarıdaki tüm kısıtlamalara rağmen, Vernee, sağlam fakat güzel bir telefon geliştirmeyi başardı.

Su geçirmezlik açısından Vernee Active, IP68 sertifikasına sahip. Bu, 30 dakika süreyle 1,5 metre su altı kalabileceği ve tamamen işlevsel kalacağı anlamına geliyor. Ayrıca, mükemmel sızdırmazlık, çamurun içeri girmesini önleyebileceğinden % 99 toz geçirmezdir. Arka kapakta Kevlar kullanılmış ve askeri seviyede koruma geliştirilmiş. Çok dayanıklı ve çizilmeye karşı dayanıklı.

1512397989_01.jpg
1512398009_02.jpg
1512398019_03.jpg
1512398032_04.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.