Mobil

İşte dünyanın en hafif telefonu!

Telefonu kendilerine yük gibi görenler, bu telefonu deneyebilir.

İşte dünyanın en hafif telefonu!

Günümüzde çoğu telefon oldukça büyük iken, yavaşça normal hale gelen 5,5 inç akıllı telefonlar var. Ancak, hâlâ küçük bir telefon kullanmayı tercih edenler var. İşte bu noktada Elari NanoPhone C gelir.

Elari NanoPhone C sadece 94.4 x 35.8 x 7.6 mm ölçülerinde, yalnızca 30 gram ağırlığa sahip olan ve dünyanın en hafif telefonu olma özelliğine sahip küçük özellikli bir telefon. NanoPhone C, birinin akıllı telefonuna eşlik eden bir cihaz olarak hedefleniyor ve Blutooth aracılığıyla herhangi bir Android veya iOS cihazıyla eşleşebiliyor. Böylece aramaları cevaplayabiliyor ve alabiliyor. NanoPhone C ayrıca en fazla 1000 kişiyi kopyalayabilir ve bağımsız bir cihaz olarak kullanılabilir.

 1500227521_elari-nanophone-c-01.jpeg

NanoPhone C, 128 x 96 piksel ekran çözünürlüğüne, bir adet MediaTek MT6261D işlemciye, 32 MB RAM'a, 32 MB dahili belleğe ve 1 inç TFT ekrana sahiptir. Ayrıca, 4 saatlik bir konuşma süresi sağlayan 480mAh pil ile birlikte geliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.