Mobil

İşte en hızlı Asus telefonlar! Bu telefonlar amiral gemisi katili!

Akıllı telefon aleminde emsalsiz RAM kapasiteleri ile dikkat çeken, adeta dizüstü bilgisayarlar ile yarışan en iyi Asus telefon modellerini sizler için listeledik!

İşte en hızlı Asus telefonlar! Bu telefonlar amiral gemisi katili! - Page 1

Her ay sizlerle paylaşmaya devam ettiğimiz en hızlı telefonlar serimizin bugünkü konuğu olan Asus, hız konusunda deyim yerinde ise akıllı telefon pazarının kralı. Kral diyorum, çünkü şu anda satışa sunulan 18 GB RAM ile bilgisayarlarla yarışıyor en yüksek RAM'a sahip, rakipsiz tek marka Asus.

Teknolojik olan her ürün hızla gelişiyor, değişiyor, her ürün bir önceki üründen daha modern, daha güçlü, daha kullanışlı, daha verimli bir hal alıyor. Eimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlarımız ise buna en güzel örnek...

Cep telefonlarımız, artık bilgisayarlarla yarışır donanımlara sahip modeller mevcut. Öyle ki; hali hazırda satışa sunulan ve bilgisayarlarda kullanılandan daha yüksek RAM'a sahip, 512 GB depolama alanına sahip, 10000 mAh batarya kapasitesine sahip, 108 MP kamera çözünürlüğüne sahip telefon modelleri mevcut. Hatta öyle ki; 18 GB RAM'a sahip Asus ROG Phone 5 Ultimate modelinin en yakın rakibi 18 GB RAM ile yine Asus'a ait bir model olan ROG Phone 3 olarak karşımıza çıkıyor.

Sözü daha fazla uzatmadan, şimdi de en yüksek RAM kapasitesine sahip Asus telefon modellerinin yer aldığı listemizi inceleyelim.

İşte en hızlı Asus telefonlar!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.