Mobil

İşte etkileyici Nokia 10 tasarımı!

Penta lens özellikli Nokia 10'un konsept tasarımı yayınlandı.


HMD Global'in, penta-lens kamera modülü ile gelebilecek bir Nokia telefonu üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Gizemli Nokia cihazını çevreleyen söylentiler, bunun Nokia 10 amiral gemisi telefonu olabileceğini iddia ediyor. Yaklaşan amiral gemisi telefonları gerçekçi görüntüsü ile render tasarımlarını oluşturan Concept Creator, şık tasarım ve penta lens kamera sistemini gösteren  Nokia 10 akıllı telefon için de bir konsept model tasarladı.

Nokia 10 konsepti, telefonun ön tarafının çoğunlukla ekrandan oluştuğunu ortaya koyuyor. Akıllı telefon endüstrisindeki güncel eğilime göre, Nokia 10'un 18:9'luk bir ekranla geleceği tahmin ediliyor. Üst çerçevede çift ön kamera ayarı olduğu görülüyor. Konsept modelinin üst kenarında ayrıca 3,5 mm'lik ses çıkışı görülebilir.

Telefon tasarımına bakıldığında Nokia 10'un ön ve arka tarafları arasında metal bir çerçeve bulunan cam panellerle çevrelenmiş. Arka panelde, penta lens kamera ayarının altında bir parmak izi okuyucu bulunuyor. Geçen ay bu yıl piyasaya çıkan Snapdragon 845 akıllı telefonların bir listesini içeren bir rapor, Nokia 10'un bu yılın ağustos ayında piyasaya çıkacağını ortaya koymuştu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.