Mobil

İşte Galaxy S6'nın ilk resmi görüntüsü

Yayımlanan görüntü Galaxy S6'nın bir süredir gündemde yer eden prototiplerden farklı bir tasarımla geleceğini gösteriyor.

İşte Galaxy S6'nın ilk resmi görüntüsü

Bir süredir yayımladığı tanıtım videolarıyla Galaxy S6 hakkında ipuçları veren Samsung, bu defa resmi Instagram hesabından telefona ait ilk görüntüyü paylaştı. Telefon oldukça ince bir tasarım ortaya koyuyor. Bunun yanı sıra arka planda kullanılan metal, Samsung'un nihayet amiral gemisi telefonda plastik yerine metal kullanacağını onaylıyor. Kullanıcıların bu yönde Samsung'a yoğun bir baskı oluşturduğunu hepimiz biliyoruz. 

Şirket içerisinde "Project Zero" olarak isimlendirilen Galaxy S6 anlaşılan daha önceki Galaxy S serisi telefonlardan farklı bir tasarım ortaya koyacak. Daha doğrusu artık koymak zorunda. Kullanıcılar yıllardır birbirini tekrar eden tasarımlardan sıkılmış durumda. Samsung'un 2014 yılında ortaya koyduğu satış ve buna bağlı düşen gelirler bu durumu daha net anlatmaktadır.

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge 1 Mart'ta Dünya Mobil Kongresi'nde sahne alacak. 

1424498996_insta6.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.