Mobil

İşte Galaxy S9'un resmi tanıtım videosu!

Samsung Galaxy S9'un resmi tanıtım videosu tanıtım öncesinde sızdırıldı. İşte her yönüyle Galaxy S9'u gösteren resmi tanıtım videosu!

Galaxy S9'un tanıtım videosu sızdırıldı!

Samsung, bu akşam yeni amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ı resmen ilan edecek. Barcelona’da düzenlenecek olan MWC 2018 kapsamında tanıtılacak olan Galaxy S9’un resmi tanıtım videosu, telefon tanıtılmadan önce sızdırıldı.

İşte Galaxy S9'un resmi tanıtım videosu! - Resim : 1

Sızdırılan resmi tanıtım videosu, Galaxy S9'un tüm özelliklerini ayrıntılarıyla anlatıyor. Ve bu videoya göre tüm söylentiler doğru gibi görünüyor. Galaxy S9 ve S9+ aralarındaki temel fark değişken bir diyafram ve bir işlemci ve performans olarak değişen yeni bir kamera olacakken, S8 serisine de çok benzeyecek. Daha büyük S9+ da, Galaxy Note 8'deki gibi ikincil bir telefoto objektife sahip olacak.

Video, Galaxy S9 ve S9 Plus'ın en önemli özelliklerini gösteriyor ancak bunun yanısıra, S9 serisini harici bir monitöre bağlayıp masaüstünde deneyim sahibi olmanızı sağlayan yeni Samsung DeX platformuna da ilgi çekiyor. Ek olarak, video ayrıca S9'un gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip işletmeler için harika bir telefon olduğunu açıkça ortaya koyuyor.

Aşağıda yayınlanan videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.