Mobil

İşte home tuşu olmayan iPhone 6!

Yeni nesil iPhone'a ait yeni konsept tasarım yayınlandı.

İşte home tuşu olmayan iPhone 6!

Geçtiğimiz hafta sizlere yeni nesil iPhone'lara ait konsept tasarımların olduğu video ve resimleri sunmuştuk. Her zaman olduğu gibi yeni nesil iPhone çıkmadan sızıntı bilgileri ve bu tarz görüntüleri gündemden düşmüyor.

Yeni söylentiler Apple'ın bu yıl birkaç çeşit iPhone modeli ortaya koyacağı yönünde. Söylenenlere göre şirket plastik gövdeye sahip bir model ile piyasaya uygun fiyatlı iPhone modeli sürmek istiyor. Birçok kullanıcının iPhone'dan en büyük şikayeti yüksek fiyata sahip olmasıydı. Şirket bu durumun farkında olmalı ki böyle bir karar verdi.

1362468756_iphone-6-concept-no-home-button.jpg

Söylenenlere göre Apple piyasaya birkaç çeşit iPhone sunacak. Bunlardan biri polikarbonat gövdeye sahip ve 4.5 inç genişliğinde olacak. Diğer bir model ise phablet telefon meraklıları için 4.8 inç büyüklüğünde üretilecek. Şirket bu modellerle HTC One ve Galaxy S4 ile yarışmayı düşünüyor.

Ayrıca yeni modelde home tuşunun olmayacağı iddia ediliyor. Bakalım Apple bu yıl karşımıza farklı bir tasarım ve geleneksel iPhone'lardan farklı cihaz ve cihazlarla çıkabilecek mi?

Sonraki sayfalarımızda home tuşu olmayan yeni konsept tasarım iPhone'ları inceleyebilirsiniz.


1362468810_iphone-6-concept-2.jpg


1362468834_iphone-6-vs-iphone-5-vs-iphone-6-large.jpg


1362468854_iphone-6-concept-no-home-button.jpg

Yorumlar
OSMAN
iPhone 5 :):):):)
Cevapla
Misafir
gakko sen kimsin kardeş
Cevapla
panpa
gakkoş kardişe bu kadar tepki göstermeyin, ayıptır panpalar.
Cevapla
Yorum bak
Bu zamanda iphone alacak enayi kalmışmı diye soruyo sana ne be insan paramızın hesabını sanamı sorucaz .
Cevapla
inc
Aynen iphone 5 cok ince zarif ve kaliteli bi telefon.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.