Mobil

İşte iPhone 5 çılgınlığı!

iPhone 5 raflarda!


Apple’ın son amiral gemisi iPhone 5, bugün mağazalarda yerini almaya başladı. Apple iPhone 5'i ABD, İngiltere, Kanada, Fransa, Almanya, Avustralya, Japonya, Hong Kong ve Singapur'da piyasaya sürdü.

Dünyada Asya ülkeleri, saat farkıyla güne en erken başlıyor. Bu yüzden bu ülkelerde tam bir iPhone 5 çılgınlığı yaşandı diyebiliriz.

Asya ülkeleri olan Tokyo ve Hong Kong'da binlerce kişi sokaklarda sabahladı. Apple Store'ların kapıları açılır açılmaz ise hemen iPhone 5 raflarına koştular.

Tabi ki fırsatçılarda iş üstündeydi. Hong Kong'da, telefonu eline geçirenler uzun kuyruklardaki kişilere bu telefonları kar ederek sattılar.

Tayland'da ise 2013'ün sonuna kadar iPhone 5 satışının başlamayacağı açıklandı. Durum böyle olunca iPhone 5 akıllı telefon karaborsada 1.400 dolara satılmaya başlandı.

Türkiye’ye ne zaman gelir bilmiyoruz ancak iPhone 5, gelecek hafta 22 ülkede daha satışa sunulacak.


 


1348220690_0000367455.jpg


Yorumlar
parisTurQ
İnsanlari cok iyi kazikliyorlar bir alt modelleriyle icerik olarak hic bir fark yok o kadar paraya degmez
Cevapla
Misafir
*** bu insanlar yaw.
Cevapla
mızmız
bu tefonda ne bulurlarsa markayı devleştirme cabsından başkabişey demiyorum. samsung 'ta iponeyle aynı kalite telefon üretiyor. yani marka cılgınlığı.
Cevapla
lokman
eskiden insanlar puta tapiyorlarmis şimdi ise mala m
Cevapla
lokman
eskiden insanlar puta tapiyorlarmis şimdi ise mala m
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.