Mobil

İşte iPhone 6'nın kutu açılışı!

iPhone 6'nın kutu içeriğini merak edenler için işte yeni video.

İşte iPhone 6'nın kutu açılışı!

Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ı geçtiğimiz hafta görkemli bir törenle bizlere tanıtmış ve ardından telefonun ön sipariş süreci başlamıştı. En hızlı ve en çok satılan iPhone modelleri olan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus şimdiye kadar en çok satılan akıllı telefon olma yolunda ilerliyor. 

Ülkemizde kullancılar 26 Eylülden itibaren GSM Operatörleri ve Apple Store  Türkiye'den bu telefonların sahipleri olabilecek. Apple gazetecilere örnek telefon göndermediği için iPhone 6 incelemesi ancak kendi çabalarımızla gerçekleşecek bir inceleme olacaktır. 

Bu inceleme öncesi iPhone 6'nın kutu içeriğini merak edenler için aşağıdaki videoyu paylaşıyoruz. iPhone 6'nın Beats kulaklık ile geleceği tezi de bu şekilde sonlanmış oluyor. Beats'i kendisi için rekor bir ücretle satın alan Apple'ın iPhone'lar da Beats kulaklık kullanımına iPhone 7 ile başlayacağını söylemek yanlış bir tahmin olmayacaktır diye düşünüyoruz.

İşte iPhone 6 Plus'ın T3.com tarafından yapılan kutu açılış videosu. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.